madana
19 بهمن 1401 - 13:59

لغو حرکت قطار ‏مسافری زاهدان _ تهران

با توجه‌ به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و طوفان ‏گردوخاک و همچنین کاهش شدید دید افقی، حرکت قطار ‏مسافری زاهدان _ تهران مورخ روز چهارشنبه ۱۹ بهمن لغو شد‎.‎

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، بنا بر اعلام روابط‌عمومی اداره کل راه‌آهن جنوب شرق با توجه‌ به هشدارهای هواشناسی مبنی بر وزش باد شدید و طوفان ‏گردوخاک و همچنین کاهش شدید دید افقی، به اطلاعیه شهروندان زاهدانی می‌رساند بنا بر تصمیمات اتخاذ شده حرکت قطار ‏مسافری زاهدان _ تهران مورخ روز چهارشنبه ۱۹ بهمن لغو شد‎.‎

تداوم باد شدید و طوفان ‏گردوخاک در زاهدان

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان، براساس بررسی آخرین تصاویر ماهواره و نقشه های پیش یابی امروز چهارشنبه در برخی ارتفاعات مرکزی استان شرایط برای رگبار پراکنده باران فراهم می باشد.

 وزش باد شدید و گردوخاک در نواحی مرکزی و شرق استان تا صبح پنج شنبه تداوم دارد. بعدازظهر پنج شنبه این شرایط محدود به مناطق جنوب شرقی استان خواهدبود. 

چهارشنبه در شمال استان افزایش غبار و وزش باد نسبتاشدید جنوبی و پنجشنبه و جمعه وزش باد نسبتا شدید شمالی و گردوخاک انتظار می رود. 

پنجشنبه و جمعه به سبب وزش باد دریای عمان مواج و متلاطم پیش بینی می شود. جمعه و شنبه در نیمه شمالی استان کاهش نسبی و موقتی دما رخ خواهد داد.

پایان پیام/3139

منبع: فارس
شناسه خبر: 1027650